У Миколаєві судитимуть зрадника, який знімав та поширював відео про рух ЗСУ територією міста, - ФОТОУ Миколаєві до суду скерували  обвинувальний акт стосовно містянина, який допомагав російському агресору.

Слідство встановило, що 46-річний підозрюваний у липні 2023 року, перебуваючи в одному з районів Миколаєва, на власний мобільний телефон зробив відеозйомку переміщення та руху підрозділів та техніки ЗСУ територією міста. 

Того ж дня відзнятий відеоматеріал він виклав у «Telegram» антиукраїнської спрямованості, поширивши необмеженому колу осіб інформацію про переміщення військових та техніки з можливістю їх ідентифікації на місцевості.

У Миколаєві судитимуть зрадника, який знімав та поширював відео про рух ЗСУ територією міста, - ФОТО , фото-1

Крім того, він поширював матеріали, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України.

Обвинувачений перебуває під вартою.

Нагадаємо, що На Миколаївщині судили місцевого жителя, який збирав розвіддані про орієнтовну кількість та геолокації особового складу і військової техніки Сил оборони на території регіону. Для прихованого стеження за підрозділами українських захисників використовував відеореєстратор, який приховав у салоні власного авто.

На Миколаївщині судили місцевого жителя, який збирав розвіддані про орієнтовну кількість та геолокації особового складу і військової техніки Сил оборони на території регіону. Для прихованого стеження за підрозділами українських захисників використовував відеореєстратор, який приховав у салоні власного авто.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW