Миколаївський зоопарк на 2/3 незалежний у питанні теплаУ Миколаївському зоопарку частина приміщень обігрівається за допомогою автономного опалення. Заклад на дві третіх незалежний у питанні тепла

Про це розповів заступник директора зоопарку Юрій Кириченко у коментарі 0512. 

За словами Кириченко, зоопарк ще до війни поступово почав переходити на автономне опалення, щоб не залежати від міських систем.

- Ми кожен рік чи один раз у два роки якусь ділянку відрізали від наших комунікацій, тому що їхнє обслуговування для нас дуже дороге. Коли починається опалювальний сезон, щось треба розкопати, десь якийсь прорив. Всю систему одразу не зміниш, тому що треба весь зоопарк перерити через всі доріжки, тому довелося відрізати і робити автономне опалення,- пояснив заступник директора зоопарку. 

Юрій Кириченко додав, що окрім газового опалення, деякі приміщення оснащенні і електричними котельнями, щоб на випадок відсутності газопостачання, можна було підтримувати тепло. 

- Автономне опалення зроблено у відділах хижих тварин, приматів. Проте частина ще наших будівель підключені до міської системи – це господарча зона, гараж, кормоцех, відділ слонів та бегемотів, антилопник. На дві третіх ми незалежні у питанні тепла,- розповів Кириченко. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW