Лісівники Рівненщини передали допомогу воїнам ЗСУКерівники рівненських та волинських філії ДП "Ліси України" відвідали своїх колег, які зараз на передовій. 

Як повідомили в Поліському лісовому офісі, в середньому 120 лісівників з двох областей постійно перебувають на бойових позиціях у різних куточках держави, в різних військових формуваннях. 

"Ми постійно тримаємо звʼязок. Намагаємося знати про всі потреби, шукаємо можливість допомогти. 

Цього разу, за пропозицією директора Поліського лісового офісу Олександра Кватирка, лісівники поїхали в різні локації, але одночасно. 

Відвідали воїнів із «104 окремої бригади територіальної оборони, «141 окремої стрілецької бригади», «100 окремої бригади територіальної оборони», «14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого», 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша», «42 окремої механізованої бригади». 

І як завжди, не з порожніми руками. 

Генератори, прилади нічного бачення, обігрівачі, акумулятори, запчастини, шини, також форма, тепле взуття, термобілизна, газові плитки, продукти харчування та засоби гігієни - те, що було в переліку допомоги цього разу". 

Також передали 13 квадрокоптерів Mavic та 50 FPV-донів, найнеобхідніших для ведення бойових дій та збереження життів наших захисників. 

Зазначається, що 12 Mavic передали партнери з Латвії, незмінні у своїй позиції пришвидшити нашу Перемогу. Цього разу - голова Ради сертифікації лісів Маріс Лиопа. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW