На Київщині оригінально вилікували 260-річний дуб: тепер там можуть жити пташки і кажани, - ФОТОЗазвичай такі дерева списують, як аварійні та безнадійні. Але фахівці знайшли оригінальний спосіб вилікувати 260-річний дуб, який росте в Боярці.

Про це повідомляє арборист Володимир Ветроградський.

Декілька років тому дерево сильно постраждало внаслідок буревію. Дуб уразив патогенний гриб, і почала прогресувати прихована гниль. Через це частина дерева відірвалась від основного стовбура, відкривши на показ величезну діру.

На Київщині оригінально полікували 260-річний дуб

“Маючи значну цінність для міста та середовища життя деревного патріарха, вирішили поборотись за його подальше життя. В цей раз не стандартно. А з користю для братів наших менших. Маючи відкриту порожнину величезного розміру, в дубі тепер облаштовано структурований і комфортабельний житловий фонд для кажанів та дрібних птахів”, - зазначив Ветроградський.

На Київщині оригінально полікували 260-річний дуб
Володимир Ветроградський.На Київщині оригінально полікували 260-річний дуб
Володимир Ветроградський.

Він додав, що на те, щоб затягнулась “рана” дерева знадобиться років 50-60. В цей час дуб стане прихистком для кажанів і птахів, для яких були облаштовані будиночки.

Долучайтесь та читайте новини в нашому Telegram-каналі«Головні новини Києва – 44.ua»– джерело важливих, актуальних та перевірених новинAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW