Цикл «Відкривай Чернігів»: презентовано нову відеоісторію про Борисоглібський соборДнями у Борисоглібському соборі презентували новий відеосюжет з циклу «Відкривай Чернігів», котрий розповідає про маловідомі сторінки древнього міста. З весни цього року було створено 8 серій.

Про це повідомляє Новий Чернігів.

Як розповіла заступниця начальника управління культури та туризму ЧМР Катерина Литвин:

– Всі серії завантажені на Ютуб каналі туристично-інформаційного центру в єдиній підбірці. Кожна серія має додатковий опис українською та англійською мовами, щоб людина зрозуміла, кого вона дивиться, про яку постать або об’єкт гід чи гідеса будуть розповідати. Чернігів – місто на всі епохи. Це місто на 365 днів. Цими сезонами розкрили низку місць, які можливо ми не часто відвідуємо, розкрили максимально постаті, які були в Чернігові.

Осінній сезон розпочався з відзначення команди творців цього проєкту та презентації відеосюжету про Борисоглібський собор, який сьогодні віддзеркалює 900-річну історію Чернігова.

Захоплюючу розповідь про найдревніший храм доповнила у своєму виступі завідувачка відділу Національного заповідника “Чернігів стародавній” Ольга Травкіна:

– Він був з’єднаний ще з палацем князівським цей собор і не був такий ізольований. Коли існував Борисоглібський собор або його задуми побудувати, Спасо-Преображенський собор був єпископією чернігівською. Це був цілий комплекс, котрий входив до складу комплексу князівських приміщень.

 У цьому сезоні вийде ще одна відеоісторія, в якій йтиме мова про сусіда Борисоглібського собора – Спасо-Преображенський.
AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW