Гроші прийдуть туди, де витають ці аромати: 7 запахів, що притягують багатство в дімФахівці з езотерики запевняють, що ароматерапія допомагає не тільки поліпшувати емоційний стан, покращувати сон та боротися зі стресом. Є аромати, які також притягують в оселю гроші. Чим пахне в домі, куди спрямовуються фінансові потоки, розповідає ТСН.ua.

М'ята

Заспокійлива м'ята здатна притягувати гроші в оселю. Недарма саме цю рослину наші предки використовували, щоб обкурювати лавки і ринки для залучення покупців. Зараз також вважається, що аромат м'яти позитивно впливає на енергетичні канали, що відповідають за фінанси. Тому варто час від часу наносити кілька крапель ефірної м'ятної олії в різних місцях будинку, а також покласти листочок м'яти в гаманець.

Сандал

Цей аромат вважається священним в Індії, а езотерики вважають його найсильнішим амулетом для залучення великих грошей. Сандал слід використовувати бізнесменам для налагодження корисного партнерства і найвигідніших інвестицій. Щоб гроші рікою текли у ваш дім, потрібно регулярно запалювати аромапалички з цим ароматом.

Лавр

Лавр – символ багатства, успіху та влади. Тому ці пахучі листочки, які використовують в кулінарії, можуть притягувати фінансові потоки. Крім ароматизації оселі за допомогою лавру, слід покласти кілька листочків до гаманця, - тоді в ньому завжди водитимуться гроші.

Апельсин

Аромат апельсину – надихаючий, дарує радість та позитив, допомагає підняти настрій і зосередитися. Також, як стверджують езотерики, він здатен впливати на фінансовий успіх і сімейний достаток. Можна використовувати для ароматизації оселі олію апельсину окремо, але краще придбати цитрусову суміш з апельсина, грейпфрута та лимона, яку називають "фінансовою формулою".

Базилік

Це відома приправа для італійських страв, аромат якої позитивно впливає на здоров'я, особливо на нервову систему, підвищує працездатність і впевненість у собі. Вважається, що цей особливий запах сприятиме появі у вашому житті людей, які зможуть надихнути на успіх у фінансовій сфері.

Мускатний горіх

Якщо в домі або на роботі вас переслідують фінансові труднощі, на допомогу прийде мускатний горіх, аромат якого називають "запахом ейфорії". Він зніме напругу, подарує впевненість у своїх силах, покращить розумову діяльність, щоб якнайкраще вирішити всі проблеми, які накопичились.

Жасмин

Аромат цієї чарівної квітки допомагає притягнути в життя жінки заможного чоловіка. Тому експерти рекомендують використовувати його не лише для ароматизації кімнат будинку, а й придбати парфуми з ноткою жасмину.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW