В Харківській області запланували 19 проектів бомбосховищ у закладах освіти. Де вже розпочали будівництвоНа Харківщині вже почалося будівництво захисних споруд у закладах освіти. 

В області запланували 19 проектів бомбосховищ у закладах освіти. Про це повідомили у прес-службі Харківської обласної військової адміністрації з посиланням на слова голови ХОВА Олега Синєгубова.

Олег Синєгубов заявив, що на сьогодні в Харківській області розпочали будівництво нових захисних споруд у закладах освіти Люботина та Коротича.

"Спільно з МОН та Офісом президента працюємо над розбудовою безпечного освітнього простору, щоб діти вийшли на офлайн-навчання. Усі проекти мають відповідати встановленим вимогам. Зокрема на наступний рік підготували 19 проектів, які плануємо профінансувати з державного бюджету за рахунок субвенції. Також продовжують приводити до ладу і протирадіаційні укриття. Усі громади мають зробити так зване домашнє завдання щодо проектів захисних споруд. В кожному населеному пункті зробити хоча б одне укриття біля опорного закладу освіти. Звичайно, на ці проєкти необхідно виділити значні кошти. Так, на захисну споруду в Коротичі буде витрачено 99 мільйонів гривень, а в Люботині - майже 73 мільйони гривень", - розповів він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW