У Полтаві відкрилася ексклюзивна XR-виставка, яка в 3D-моделях розповідає про роботу російської пропагандиСьогодні, 19-го листопада, в полтавському Центрі культури та дозвілля відкрилася унікальна XR-виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда».

Тут  представлено 30 унікальних плакатів, що створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

Достатньо просто навести свій смартфон на плакат, і мобільний додаток його вмить "оживить". Глядач отримає змогу бачити 3D-моделі, слухати аудіо, переглядати відео та занурюватися у VR-портали, що сприяє поглибленому дослідженню теми та кращому запам'ятовуванню даних та фактів.

«Ідея виставки виникла тоді, коли ми почали моніторити форми відзначення Дня гідності та свободи і натрапили в інтернеті на виставку з використанням віртуальної реальності.  Це досить популярний формат, до того ж і тема виставки надзвичайно актуальна», – розповідають в ЦКД

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними, розробили ГО Європейський Інститут Чорнобиля / European Institute of Chornobyl у партнерстві з ініціативою НотаЄнота.

Благодійна виставка діє в рамках збору ініційованого працівниками галузі культури, на пташку БПЛА «Чаклун», для групи аеророзвідки SOLOVEY 144 ОБ ТРО "Чаклун".

Експозицію можна побачити з понеділка по пятницю з 16:00 до 19:00 з 19 листопада по 1 грудня. 

Нагадаємо, що у Полтаві провели воркшоп, де провідні світові партнери вирішували освітні виклики України.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW