Їхні обіцянки й гроша ламаного не варті: які 4 знаки Зодіаку найбільш ненадійні та рідко стримують обіцянеДеяким людям властиво легко давати обіцянки, не виконуючи їх. Астрологи запевняють, що це – невід'ємна риса більшості з представників чотирьох знаків Зодіаку.

Через те, що вони не виконують обіцяного, ці люди систематично підводять колег, друзів і близьких. Тож, щоб уникнути зайвих проблем, не варто сприймати їхні обіцянки серйозно, просити і підлаштовуватись під них.

Хто зі знаків Зодіаку не виконує своїх обіцянок, пише Today.ua.

Близнюки

Ці зодіакальні представники відомі своєю двоїстою натурою. Вони приваблюють своєю товариськістю і комунікабельністю, але через надмірну емоційність здатні давати багато обіцянок під час спілкування. Потім Близнюки можуть швидко втратити інтерес до того, що зобов'язались зробити, тому починають вдавати, ніби нічого не обіцяли.

Водолій

Незалежні та волелюбні Водолії мають унікальне мислення і не терплять, коли хтось намагається загнати їх у рамки. Якщо вони відчувають, що їх обмежують в діях, ці люди легко відмовляться від власних слів і не будуть виконувати обіцянки.

Стрілець

Авантюрні Стрільці завжди шукають нові враження та азартні заняття. Вони часто стають душею компанії та можуть бути відмінними друзями. Проте не варто чекати, що вони виконають все, що пообіцяли. Річ у тім, що представники цього знаку можуть просто забути про зобов'язання, відволікшись на щось цікавіше.

Риби

Рибам дуже важко виконувати обіцяне через їхню надмірну мрійливість. Вони співчутливі та емоційні, тому, перебуваючи під впливом почуттів, можуть взяти на себе зобов'язання. Але потім їхній настрій змінюється, і вони або забувають про обіцяно, або просто більше не бажають цього робити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW