Чернівці будуть без новорічної ялинки: що планують у місті на святаЦього року у Чернівцях не буде головної новорічної ялинки, яку встановлювали зазвичай на Соборній площі. 

Але новорічну атмосферу будуть створювати менші ялинки у парках. А на площі Філармонії буде фотозона, яку задекорують працівники закладів культури.

Про це повідомляє Суспільному начальниця міського управління культури Юлія Сафтенко.

Невідомо, чи буде фінансування таких заходів, тому для фотозони використають матеріали, які є в арсеналі. 

Підпишіться на наш Telegram

Вона також сказала, що планують прикрасити ялинки у парку Жовтневому та парку імені Шевченка до свята Миколая. А цього року його будуть відзначати 6 грудня. Саме тоді буде відкриття ялинок. Штучну ялинку, яку придбали раніше, встановлять у парку Шевченка. А у Жовтневому буде жива ялинка у горщику. Її висота буде десь 4-5 метрів. 

Юлія Сафтенко розповіла, що попросять новорічне дерево у Тресту зеленого господарства. По закінченню свят її повернуть назад.

Вона також поділилась, що до Дня Святого Миколая, який цьогоріч будуть святкувати 6 грудня, заплановані заходи для дітей у міських закладах культури.

Зручний формат новини у нашому Viber

До початку повномасштабного вторгнення у Чернівцях була головна ялинка, фотозони, ярмарок, де можна було купити як іграшки та кульки, так їжу та запашний глінтвейн. Але у 2022 році Чернівці відмовились від головної ялинки на Соборній площі. Тоді ялинка була на вулиці Кобилянській.

На вашу думку, чи потрібна у Чернівцях новорічна ялинка на Соборній площі?

Читайте також:

  • Скільки коштує квиток на потяг до Варшави з Чернівців
  • Перший блекаут та екстрене вимкнення світла - що було у Чернівцях рік тому
  • У Чернівцях контролери можуть вилучити транспортну картку


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW