З’їздила до Курська, щоб впроваджувати російські стандарти освіти: у Харкові будуть судити «директорку» медколеджуКуп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 39-річної жінки за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, під час окупації м. Куп’янськ місцева мешканка погодилась очолити навчальний заклад, створений окупантами на матеріально-технічній базі місцевого медколеджу. Так, колаборантка добровільно обійняла посаду «директора» «Купянского медицинского колледжа имени Марии Шкарлетовой», інформує Харківська обласна прокуратура.

Новоспечена «керівниця» навчального закладу з’їздила до рф та пройшла перепідготовку в «Курском институте развития образования» для впровадження російських стандартів освіти у медколеджі.

Обвинувачена повідомила викладачам та батькам студентів про викладання навчальних предметів виключно російською мовою та проводила наради, присвячені процесу русифікації в закладі.

Наразі колаборантка перебуває у розшуку. Її судитимуть заочно в Червонозаводському районному суді м. Харкова.

Досудове розслідування проводив СВ Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області. Оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Обвинуваченій загрожує до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW