У Львові демонтували два об’єкти радянського періодуСьогодні, 16 листопада, з будівель міста демонтували встановлені у радянський період два об’єкти.

Йдеться про інформаційну таблицю на вул. Каліча Гора, 6 та пам’ятний знак, встановлений на фасаді будинку на просп. Т. Шевченка, №36. Їх перенесли до Музею тоталітарних режимів «Територія терору». Напередодні таке рішення погодив виконавчий комітет міськради, повідомила Львівська міська рада.

За інформацією Галицької районної адміністрації, фасад будинку на просп. Т. Шевченка, де був розміщений барельєф, приведуть до належного стану. “Частину фасаду, де був барельєф, підштукатуримо та пофарбуємо”, - зазначила керівниця райадміністрації Галина Гладяк.

Барельєф на пр. Шевченка був встановлений на честь учасників революційного виступу львівського пролетаріату у квітні 1936 року на місці, де під час демонстрації був смертельно поранений один з учасників Владислав Козак.

Таблиця на фасаді будинку на вул. Каліча Гора інформувала про те, що з 1946 до 1992 року ця вулиця була названа на честь Владислава Козака.

Нагадаємо, нещодавно до музею «Територія терору» перенесли три радянські скульптури, демонтовані з Пагорбу слави у Львові. Експозицію музею поповнив і пам’ятник космонавтиці.

А раніше монумент радянського періоду демонтували у селі Ситихів Львівської громади. Також радянські пам’ятники демонтували у Винниках та в Брюховичах.

Читайте також: Фаріон прокоментувала своє звільнення з посади професорки Львівської політехнікиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW