"Пойняв одне: на війні дуже страшно": Антін Мухарський розповів, чому не йде воюватиШоумен та телеведучий Антін Мухарський написав емоційний допис на своїй Facebook-стрінці, у якому відповів, чому не йде воювати.

Він повідомив, що йому виповнилося 55 років і він вирішив підбити підсумки свого життя. Мухарський зізнався, що з початку повномасштабного російського вторгнення пішов у територіальну оборону, але так і не наважився піти на фронт.

"На початку війни пішов у Васильківську тероборону. Мріяв убити смокаля, але замість того ледь не вбив СБУшника, який разом з побратимами їхав брати російську ДРГ. Це називається френдлі фаєр. Пойняв одне: на війні дуже страшно. Тому волонтерю. Чого тільки не зробиш, щоб в окоп не лізти. Разом з дружиною зібрали на потреби ЗСУ понад 7 мільйонів гривень. Воювати — сцю. Через те дуже морально потерпаю. Знаю одне — п*здіти з диванів про різні фронти навчилися всі. Піти ж на єдиний — здатні справжні Герої. Честь їм і Слава! А ще всеохопна подяка та всебічна допомога від нас та Бога, в якого вірю. Але в церкву не ходжу, бо там Богом часто приторговують", — написав він.

Мухарський також повідомив, що не спілкується з п’ятьма своїми дітьми. Нагадаємо, у нього троє дітей від путіністки Сніжани Єгорової та дві доньки від попередніх стосунків.

"Діти зі мною не спілкуються. Їх у мене п’ятеро! Для одних тато — фашист-бандерівець. Для інших — х...й знає шо… Люди кажуть, що я токсичний. Для когось — вискочка, для когось — голожопий аліментник, нацик, порохобот, Антін-Гандін, почєму нє в окопах, патріот старої формації, кітчєвий маргінал, самозакоханий жлоб, графоман, пєрєвьортиш, моральний урод, ліцємєр, сєлюк, ну і єщьо раз жит под прікритієм КГБ. Люди бачать в інших те, чим є самі. Х...вих завжди більше. У сучасному світі мало хто може відрізнити справжній діамант від біжутерії", — додав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW