У Запоріжжі КП «Паркуванню» пропонують віддати в постійне користування 4 земельні ділянки для платних автостоянокДепартамент управління активами Запорізької міської ради підготував перелік проєктів рішень з питань затвердження землевпорядної документації. Серед них є 4 ділянки, які пропонують віддати в користування КП «Паркування» для розташування автостоянок.

Про це стало відомо під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, передає 061.

Мова йде про земельні ділянки в 0,3 га по вул. Гоголя/ вул. Базарній; по вул. Незалежної України та вздовж вул. Сталеварів та вул. Михайла Гончаренко в 0,3 га та 0,2 га по пр. Моторобудівників (в районі залізничного мосту) для розташування платної денної охороняємої автостоянки. В додаток до цього також пропонують надати у постійне користування КП «Паркування» земельні ділянки по вул. Привокзальній для розташування відкритої, платної автостоянки та шиномонтажу на площі в 0,29 га.

Голова комісії Олександр Кияниця зазначив, що КП «Паркування» - глибоко збиткове підприємство, що отримує підтримку з бюджету міста, при тому що насправді має платні цілодобові та денні стоянки, обслуговує комунальні ринки. В комісії зазначили про те, що недоцільно віддавати їм земельні ділянки в постійне користування

Директор департаменту з управління активами Ігор Лягута зауважив, що зараз комунальники сплачують за оренду земельних ділянок 3%, а тепер згідно законодавства, вони мають оформлювати акти постійного користування. Таким чином, на комунальні підприємства буде знижено навантаження в 3 рази.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мерія Запоріжжя виділила 100 тис гривень допомоги КП “Паркування”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW