Харківщина стане першим регіоном України, де буде створена соціальна "гаряча лінія" для переселенцівХарківщина стане першим регіоном України, де буде створена соціальна гаряча лінія для внутрішньо переміщених осіб.

Усі аспекти реалізації цього проєкту, ініційованого ХОВА, обговорили напередодні на засіданні Регіонального офісу міжнародного співробітництва, повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Проєкт є унікальним для нашої держави, який вперше буде реалізований саме в Харківській області, адже наша область прихистила найбільшу кількість ВПО – більше 520 тисяч. Ці люди опинилися в непростих життєвих обставинах та потребують практичної допомоги для якнайшвидшої адаптації на новому місці.

Гаряча лінія допоможе їм швидко отримати необхідну інформацію про доступні соціальні послуги, гуманітарну та іншу допомогу, державну та міжнародну підтримку.

Пілотний проєкт "гарячої лінії" реалізується спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF та запрацює в області уже в найближчі місяці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW