Мешканці Києва запропонували встановити замість Пушкіна пам'ятник псу ПатронуМешканці Києва запропонували вставити пам'ятник псу Патрону на місці демонтованого пам'ятника російському письменнику Пушкіну 15 листопада.

Відповідна петиція №12674 зареєстрована на сайті міськради Києва.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.

Автор звернення Тимур Гриненко вважає, що Патрон як ніхто підходить для нового пам’ятника, адже він є символом відданості та спротиву держави проти російських загарбників, створює позитивну атмосферу і дає надію людям у найскладніщі воєнні роки.

Крім того, на переконання киянина, це буде своєрідна відзнака службових тварин. Аджебагато службових тварин в тому числі і собак, допомагають боронити Україну та забезпечувати безпеку людей.

Пам’ятник Патрону може стати центром уваги та місцем зібрання для тих, хто цінує та поважає роль тварин у нашому суспільстві. Це також буде сприяти формуванню позитивного відношення до тварин та розвитку соціальної взаємодії. Такий пам’ятник сприятиме естетичному збагаченню міського простору, роблячи його більш гармонійним, насиченим та самобутнім, – ідеться у тексті звернення.

Автор переконаний, що пам’ятник стане однією з нових, сучасних візитівок міста, що призведе до залучення туристів і буде сприяти економічному зростанню бізнесу у туристичній та сувенірній галузі.

Нагадаємо, що пес Патрон – це український собака-винюхувач вибухівки, талісман Державної служби з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність за часів повномасштабної війни. Також він є офіційним символом Міжнародного координаційного центру з питань гуманітарного розмінування, сформованого при Міністерстві внутрішніх справ. За даними ДСНС, до 19 березня 2022 року Патрон допоміг виявити понад 90 вибухових пристроїв, встановлених російськими військами.

Раніше ми писали про смішні та оригінальні петиції від мешканців столиці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW