У Дніпрі презентують нову книжку Олега Гавріша — казкаря, якого екранізує NetflixУ Дніпрі в освітньо-культурному та волонтерському просторі Гончаренко центр презентують нову книгу відомого українського письменника-казкаря Олега Гавріша, чиї твори планує екранізувати компанія Netflix.

Про це повідомляє редакція 056. 

На зустрічі з дніпрянами Гавріш презентує другу частину вже культової книги «Казки баби Гавришихи» — етно-фентезі, створеного на основі яскравих спогадів із життя самого автора.

«Поштовхом до написання збірки «Казок баби Гавришихи» були яскраві спогади дитинства про захопливі, дивні й лякаючі історії, що розповідала в дитинстві Олегу Гаврішу його бабуся, – прообраз баби Гавришихи. Казкар майстерно задіює у своїх жаских та водночас чарівних новелах містичних героїв українського фольклору та реальних людей, що перетинаються у дивовижний спосіб», — діляться в Гончаренко центрі.

За словами директорки освітнього простору Вікторії Паніної, ця презентація буде цікавою для містян віком від 6 до 106 років, адже література Гавріша може зацікавити не лише школярів, а й дорослих і навіть літніх людей.

«Це яскрава, динамічна, чарівна та в чомусь магічна в усіх сенсах книга — без перебільшення надбання не лише нашої області, а й усієї країни. Зрештою, саме твори Гавріша захотіла екранізувати відома компанія Netflix», — зазначає директорка Гончаренко центру Дніпро.

Зустріч із автором відбудеться 17 листопада о 17:00 у Гончаренко центрі Дніпро, що на вул. Старокозацька 40 «Б». Участь безкоштовна, для цього достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.

Довідка

Олег Гавріш – сучасний український письменник-казкар, що пише книжки в жанрі етно-фентезі. Автор книги «Казки баби Гавришихи», опублікованої у 2019 році видавництвом «Час майстрів». Переможець книжкового форуму BookForum Best Book Award 2020 у номінації «література для дітей від 9 до 12 років».

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW