"125 000 грн на місяць": в Україні з'явилася унікальна вакансія для кухарів



В Україні з'явилася високооплачувана робота для кухарів. Майбутньому співробітнику пообіцяли заробітну плату до 125 тис. грн.

Як інформує "biz.today.ua", на сайті Work.ua розмістили вакансію – потрібен кухар у 12-ту бригаду спеціального призначення Національної гвардії України. Передбачено зайнятість у бригаді "Азов". До обов'язків входитимуть:

проведення первинної кулінарної обробки сировини; приготування їжі для військовослужбовців; додаткова робота з виготовлення страв та кулінарних виробів; порціонування та роздача їжі; дотримання правил гігієни, стандартів приготування страв та норм охорони праці.

Також передбачено повну зайнятість, офіційну мобілізацію до кінця військового стану або контракт, отримання грошового забезпечення відповідно до стандартів у ЗСУ, можливість переведення в діючі військові.

Виконання обов'язків - у зоні бойових дій. За кожен день перебування у зоні військових дій надається доплата - 3,3 тис. грн.

Потрібні досвід роботи, а також:

професійно-технічна освіта; наявність медичної книги; відповідальне ставлення до роботи; знання правил та термінів зберігання сировини, напівфабрикатів, технологій приготування страв та правил гігієни; охайність.

Таким чином, можна допомогти армії у наближенні перемоги не лише на полі бою, а й відповідно до своєї спеціальності. У ЗСУ планують розширювати можливість працевлаштування українців та мобілізувати їх на узгоджені посади.

Зарплата до 125 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для кухаря

Зарплата до 125 тис. грн: в Україні з'явилася високооплачувана робота для кухаря

Міністерство оборони повідомило про реалізацію програми рекрутингу у ЗСУ. Усі охочі українці зможуть обрати структурний підрозділ, де вони хочуть служити. У них буде можливість заздалегідь визначитися з вакансією – процес поповнення військових кадрів стане схожим на звичайне працевлаштування. Очікується, що у чоловіків з'явиться більше мотивації, бо вони зможуть реалізувати себе у справі, в якій бажають.



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW