Туалет-яйце, біле каміння під деревами та інші цікавинки: як виглядає новий сквер у Дніпрі, - ФОТОДнями у центрі Дніпра відкрили новий сквер на Успенській площі. Там все сучасне, урбаністичне, престижне та креативне. Є двохповерхові зони відпочинку, майданчики для розваг, зручний туалет та яскраве освітлення. В осіньо-літній період включать фонтани.

Про це повідомляє сайт 056.

Спочатку сквер хотіли реконструювати до кінця 2021 року, але через війну його відкриття затягнулося на два роки. Довго містяни очікували, коли приберуть високу огорожу. А коли це сталося всі були приємно здивовані. Це місце дуже незвичне та претендує стати магнітом для жителів та гостей Дніпра.

Найбільша родзинка скверу - канатний парк, по якому лазять діти та підлітки. Поруч є велика гірка та гамаки. З'явилася і невеличка стіна для скелелазіння. Територія укладена м'якою плиткою, на яку не боляче падати. Там можна кататися на самокатах чи моноколесі.

Туалет-яйце, біле каміння під деревами та інші цікавинки: як виглядає новий сквер у Дніпрі, - ФОТО, фото-4

Парк відпочинку добре озеленений газоном. Комунальники висадили близько 150 дерев та кущів. У їх підніжжя лежить біле каміння чи кора обгороджені бордюром. Навколо деяких дерев - ствольні решітки.

Не забули встановити і туалет. Зробили його безкоштовним та просторним: водночас жіночим і чоловічим. У формі яйця дракона, який є символом майбутнього року. 

Тішать око і лавочки, які розставленні по всьому скверу. Є круглі, довгі. Дивують і дворівневі, що знаходяться одна над одною. Можна тільки уявити, скільки там влітку буде відпочивати по вечорам людей. Головне, щоб все було добре і війна закінчилась.

Варто відмітити, що у наявності є і камери спостереження. Вони розташовані по всьому скверу. Проте, як відмічають містяни, власників собак вони не турбують. Вигулюючи своїх домашніх улюбленців деякі містяни не слідкують за ними, не підбираючи нечистоти, які залишаються в сквері.

Надіємось, що хоча б до об'єктів скверу буде дбайливе ставлення і ніякі вандали не будуть руйнувати те, на створення чого пішло так багато часу та грошей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW