Теплі слова привітань та нагородження: у Новотроїцькому відсвяткували День села14 листопада у Покровській громаді відзначають день Новотроїцького старостинського округу, до складу якого входять 7 сіл: Успенівка, Нововасилівка, Новоолександрівка, Новооленівка, Жовте, селища Новопустинка та Новотроїцьке, яке є центром старостату.

Сьогодні йому виповнилось 146 років від дня заснування. З приводу такої поважної дати відбувся урочистий захід.

З огляду на безпекову ситуацію, активні мешканці та представники адміністрації не стали влаштовувати «пишних» гулянь в селі, тому зібрались тісним колом, в якому і привітати один одного.

Теплі слова привітань та нагородження: у Новотроїцькому відсвяткували День села, фото-1

Завітала до Новотроїцького і начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач, яка від імені начальника Покровської МВА Сергія Добряка та його заступниці Наталії Іваньо привітала мешканців зі святом:

«Усі досягнення, якими багата Покровська громада, складаються зі щоденної колективної праці та успіхів кожного жителя старостинського округу, у тому числі й Новотроїцького. Тому саме в такі свята кожен відчуває себе частиною великої сім’ї. У цей святковий день з щирого серця зичу вам та вашим родинам, миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та довгожданої Перемоги. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай Новотроїцький округ процвітає, щастя та добробут панують у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього!»

Теплі слова привітань та нагородження: у Новотроїцькому відсвяткували День села, фото-2

У святковий день до односельців звернувся і староста округу Віталій Шапошник, який у своїй промові подякував мешканцям за небайдуже ставлення до життя сіл та їхнього розвитку, а також за активну громадську позицію у вирішенні проблемних питань своєї маленької батьківщини.

Теплі слова привітань та нагородження: у Новотроїцькому відсвяткували День села, фото-3

Крім того, він додав, що гордістю кожного села є люди. Щирі, дружні, талановиті й неймовірно працьовиті.

Тож за вагомий внесок у розбудову населених пунктів Покровської громади найактивнішим мешканцям старостинського округу були вручені почесні грамоти та подяки від Покровської міської військової адміністрації.

Теплі слова привітань та нагородження: у Новотроїцькому відсвяткували День села, фото-4

Музичне вітання до свята підготували місцеві вокальні колективи «Калина Ukraine» та «Надія».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW