За минулу добу шахраї ошукали 6 сумчан майже на 115 000 гривеньЗа минулу добу зловмисники ошукали 6 жителів обласного центру, на загальну суму близько 115 000 гривень. У поліції за всіма фактами відкрито кримінальні провадження.

Аферисти продовжують видавати себе за інших. У поліції жінка розповіла, що по обіді їй зателефонували невідомі особи, які представились працівниками банку. Останні під час телефонної розмови повідомили про необхідність зміни паролю від банківської картки, адже хтось намагається зняти кошти. Потерпіла не вагаючись в правдивості наданої їй інформації - виконала пропозицію невідомих та назвала дійсний пін-код своєї картки.

Через короткий проміжок часу жінка виявила, що з її банківського рахунку відбувається списання коштів. Після чого зрозуміла, що повідомила свої секретні дані шахраям.

У поліції вкотре нагадують не розголошувати конфіденційні дані про себе та дані банківських рахунків. Не довіряйте інформації отриманій з невідомих джерел, а завжди перевіряйте її правдивість.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW