В Україні шукають додаткові можливості для працевлаштування ВПОДержава шукає додаткові можливості для працевлаштування внутрішніх переселенців. 

Про це заявила віце-прем'єр-міністр Ірина Верещук, передає Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Вона пояснила, що першими помічниками у пошуку роботи мають бути центри зайнятості.

Наразі ці державні установи реформують свою роботу. Це не має бути місце, куди людина приходить, ставить галочку про виплату коштів і далі робить вигляд, що шукає роботу. А центр зайнятості робить вигляд, що їй допомагає. Цього більше не буде. Вони дійсно намагаються реформуватися, і у людей виникає все більше довіри до цих установ, – додала Верещук.

Зокрема, вона зазначила про ваучери на перенавчання, якими уже скористалися понад 16 тис. українців. З них приблизно 3,5 тис. – внутрішньо переміщені особи. Вони перекваліфікувалися, до прикладу, на психологів, працівників IT-сфери тощо.

Крім того, при кожній ОВА та КМВА створені Координаційні центри підтримки цивільного населення. Вони виконують консультативно-дорадчу функцію.

Нагадаємо, що ВПО можуть придбати житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселяAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW