"Ми знаємо похвилинно, що і як відбулось": Умеров про удар по 128-й бригадіМіністр оборони України Рустем Умеров дав офіційний коментар щодо ракетного удару по 128-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді, в результаті якого загинуло 19 бійців.

На його сторінці у соцмережах зазначається, що головна інспекція МОУ доповіла йому про результати перевірки обставин ракетного удару по 128 огшбр.

"Зараз ми знаємо похвилинно, що і як відбулось. Розібралися, що призвело до трагедії і як її можна було уникнути. Так – там справді зібрали бійців у дворі будинку, щоб нагородити. Було проігноровано всі правила маскування. Поруч припаркували більше десяти автомобілів. В цей час у небі був російський безпілотник-розвідник. Його зафіксували. Повітряну тривогу оголосили по всій області. Військових попередили про сектор, в якому працює ворожий БПЛА. Як тільки зафіксували ракетний пуск, поширили сигнал «ракетна небезпека». На місці нагородження, жодних централізованих безпекових заходів вжито не було", - написав він. 

Очільник відомства заявив, що слідство у цій справі триває. Зокрема його веде ДБР.

"Усі, хто винен в цій трагедії, понесуть передбачене законом покарання. Я доручаю Генеральному штабу перевірити виконання безпекових протоколів у підрозділах. Звертаюся до всіх командирів, які відповідальні за безпеку воїнів: зневага до базових заходів безпеки неприпустима", - написав Умеров. 

Нагадаємо, ворог ударив по бійцям ракетою "Іскандер-М". Загинуло 19 бійців. Командира бригади відсторонено на час проведення розслідування. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW