Чорна цвіль у душовій кабіні зникне за 5 хвилин: допоможе дешевий аптечний засібЗараз багато українців використовують душові кабінки замість ванн. Такі конструкції дуже компактні та зручні у використанні, але потребують більш ретельного догляду.

Якщо не провести очищення вчасно, то стінки, шви, кутки, ділянка біля зливу швидко вкриваються нальотом і чорною цвіллю. При виникненні такої проблеми діяти слід негайно, поки пліснява не почала в'їдатися у поверхню. Адже тоді видалити її назавжди буде вкрай важко.

Як прибрати цвіль домашніми засобами

Один з найкращих способів вирішення проблеми – використання дешевого аптечного засобу, який напевно є в кожному домі. Йдеться про звичайний 3% розчин перекису водню. Навіть досвідчені клінери користуються цим методом.

Потрібно лише рясно розпорошити перекис на цвілі ділянки і залишити на 5 хвилин. Далі протерти брудну поверхню губкою або ганчіркою, змити чистою водою і просушити. Перевага цього методу в тому, що перекис відмінно очищає і дезінфікує, при цьому він не токсичний для людей і тварин.

Якщо цього розчину все ж не знайшлось у вашій аптечці, можна скористатись іншим народним засобом, який добре справляється з грибком, - лимонною кислотою. Слід насипати її на брудні ділянки, залишити на кілька хвилин, після чого потерти губкою і змити.

Під час видалення плісняви варто дотримуватися правил безпеки. Для цього бажано надіти рукавички і маску, яка захистить дихальні шляхи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW