Зі словами подяки та нагородженнями у Покровську вітали представників культури та народного мистецтва9 листопада відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року № 717/2013, відзначається Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва. З нагоди свята вітання лунали і на честь покровських зберігачів народних традицій та культурної спадщини.

Не зважаючи на воєнний стан, у Покровській громаді продовжують працювати понад 20 закладів культури та надавати своїм відвідувачам низку культурно-просвітницьких послуг. 

За словами заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової, 
Працівники культури та майстри народного мистецтва – це насамперед ті, хто береже та плекає пам’ять про ту культурну спадщину, яку залишили нам попередні покоління. Але водночас це ті, хто творить нові яскраві сторінки в історії нашого краю.

«В нас такий культурний фронт з дівчат, гарних, красивих, розумних, досвідчених, культурних. Всі, що є компліменти, можна присвятити вам. Хочу сказати, що цей культурний фронт дуже важливий, коли країна в стані війни. Зараз ми виховуємо патріотичний дух у наших дітей та інших мешканців, підтримуємо своїми співами, своїми віршами наші Збройні Сили України. Тому я вам дуже вдячна за вашу працю, вам вдячний керівник нашої Покровської військової адміністрації за те, що ви тримаєте планку, попри війну, дуже високо. Нас завжди відвідують керівники, для проведення заходів завжди обирають саме місто Покровськ, бо знають, що наші художні номери та співи найкращі, і завжди йдуть до нас. Це, на мою думку, найголовніший показник того, що ми робимо. Ми попереду, так тримати й на наступний рік. Зі святом!», - привітала присутніх заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя громади, відповідальність, патріотизм, духовність, шанування культурних традицій, історії й цінностей та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, видатні працівники культури були нагороджені Почесними грамотами та подяками Покровської МВА.

Також винуватцям свята було вручено сертифікат на відвідування Музею українського живопису та проєкційного шоу Телетеатру м. Дніпра.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW