У Костянтинівці ветеринари безплатно оглянули близько сотні тварин і провели 14 операційДо Костянтинівки на Донеччину приїхали ветеринари-волонтери.

Прийом вели безкоштовно, оглянули близько сотні котів та собак, надали господарям ліки та корм, зробили щеплення та провели 14 операцій.

Про це повідомляє "Суспільне Донбас",

Ветеринари благодійного фонду "Ветевак" їздять прифронтовими населеними пунктами. У команді працює п'ятеро людей. Гроші з власників тварин не беруть та, навіть, видають безплатно ліки та корм.

Деякі жителі Костянтинівки, які зі своїми домашніми улюбленцями прийшли на огляд, хотіли стерилізували своїх тварин, інші — консультувались щодо лікування. 

"Ми працюємо за рахунок донатів. Об'їздили вже і Сумську область, і Харківську, і Запорізьку, і ось доїхали на Донеччину. Це наш четвертий по рахунку виїзд. Працюємо десь три дні, за цей час нам вдається оглянути близько двохсот пацієнтів, та видати 400, 500 кг корму", — розповідає засновниця фонду "Ветевак" Анастасія Куліш.

Зазначається, що 7 листопада, лікарі в Костянтинівці провели 14 операцій, близько сотні оглядів і вакцинацій та видали понад 300 кг корму.

 Читайте: В Україні створять Єдиний реєстр домашніх тварин

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW