Виставку робіт талановитого криворізького художника Богдана Шиптенка можна побачити у Бібліотеці на Поштовій, - ФОТОЩе тиждень триватиме виставка робіт талановитого криворізького художника Богдана Шиптенка у Бібліотеці на Поштовій.

Про це сайт 0564.ua повідомляє з посиланням на власну кореспондентку.

29-річний Богдан Шиптенко  вже відомий у Кривому Розі митець. Здобувши освіту у Криворізькому обласному ліцеї за спеціальністю "Живопис та малюнок" а згодом - на факультеті образотворчого мистецтва у Криворізькому національному університеті, Богдан не припиняє експериментувати у своїй творчості.

Зокрема, художник показує речі, котрі нас оточують, або закарбувались у нашій свідомості, котрі впливають на наші життя, та які ми не можемо змінити.

За плечима у Богдана Шиптенка - чималий досвід персональних та групових виставок, участь у творчих колабораціях, у міжнародних та загальноукраїнських конкурсах. Роботи митця є у приватних колекціях.

З 2015 по 2020 рік у його роботах переважав пейзажний жанр. Нагадаємо, темою більшості його робіт того періоду є міські пейзажі. Як пояснював сам Богдан, його надихає навколишній світ. Кожне із міст має свої особливості, що формують "обличчя міста". Тож його як художника надихає навколишній світ і йому подобається відображати побачене на своїх картинах.

24 лютого 2022 року - дата, котра стала потрясінням для кожного українця. Богдан не є виключенням і його роботи, котрі з'явились після широкомасштабного вторгнення росіян на Українську землю відображають глибину потрясіння митця, переживання найтрагічніших моментів, як і переживання моментів торжества духу і стійкості українців у боротьбі з російськими окупантами. Так, зокрема, з'явились серія робіт "Незламна Україна", "Азовсталь".

У цьому можна переконатися, відвідавши виставку, котра експонується у Бібліотеці на Поштовій. Загалом тут представлені роботи з понад 10 серій: "Люди на білому", "Міські пейзажі",  "Європа на полотні", "Зимові канікули", "Незламна Україна", "Азовсталь", "Розмови про війну", "Рятівники ДСНС", "Гранітний кар'єр", "Машини кар'єру", "Монтаж".

Співробітники бібліотеки люб'язно розкажуть вам про творчість художника, проведуть екскурсію виставкою.

Нагадуємо, виставка експонуватиметься до 16 листопада.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW