Романтична легенда чернівецького "Титаніка"Нещодавно ми розповідали вам цікаві факти про архітектуру у Чернівцях. У попередньому матеріалі поділились з вами історією Вірменської церкви та будинку-корабля, який знаходиться на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема, поблизу площі Пресвятої Марії. Але пообіцяли написати легенду про відомий чернівецький “Титанік”. 

За легендою жили два брати. Один був купцем та справжнім багатієм. А інший був капітаном-мореплавцем. Але їх обʼєднувало те, що вони обожнювали море. Вони разом виходили у відкрите море та подорожували. Брати віддали цьому захопленню все життя. Обоє не створили сімʼю та не завели дітей. 

Коли вони зістарились, не змогли більше виходити у море. Але вони знайшли вихід - вирішили звести свій “сухопутний” корабель. Він би їм нагадував подорожі та час проведений серед хвиль. Проте брати не знали, де саме їм побудувати майбутній будинок. Вони хотіли, аби це місце було “раєм на землі”. Брати відправились на пошуки такого місця мрії і знайшли його у наших Чернівцях. Вони звели будино-корабель - його ще з німецької називають “шифа”. Там чоловіки провели свою старість та померли виконавши свою спільну мрію.

Як вам ця легенда?

 Читайте також:

  • Залізнична перлина Чернівців: від болота до архітектурного шедевра
  • Архітектурні дива Чернівців: історія двох памʼяток міста


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW