У виставці пам’яті у Слов’янську збільшилась кількість портретів загиблих захисниківУ виставці пам’яті, що діє біля Слов’янської міської ради, збільшилась кількість портретів загиблих захисників. Також туди додали портрети загиблих волонтерів.

Про це повідомив голова Слов’янської ВА Вадим Лях.

Інсталяцію відкрили напередодні Дня захисників і захисниць України. Тут розміщені памʼятні банери на честь наших Героїв, які вже ніколи не повернуться до своїх родин.

Читайте: У Словʼянську відкрили виставку, присвячену загиблим військовим

Наразі до виставки добавили портрети тих, про кого повідомили рідні. Тих, хто пішов у вічність вже після 1 жовтня. Також розмістили портрети волонтерів, які загинули, допомагаючи військовим та цивільним.

"Перемога завжди завойовується дорогою ціною. Будете на площі, відвідайте виставку, вклоніться тим, хто віддав за Україну найдорожче. Звертаю увагу, що робота над вшануванням памʼяті загиблих продовжується. Якщо у вас є дані про мешканців громади, які загинули, захищаючи Україну, але не розміщені на виставці, повідомте про них на «гарячу лінію». Будемо вдячні за співпрацю", - написав Лях.

Читайте:

  • 42 кілометри і 1,5 млн гривень на ЗСУ. Архітектор Слава Балбек пробіг марафон, щоб зібрати кошти

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW