Колишньому міському голові Владиславу Атрошенку вручили диплом та нагрудний знак «Почесний громадянин Чернігова»Дипломи та нагрудні знаки «Почесний громадянин міста Чернігова» вручили колишньому міському голові Владиславу Атрошенку та завідувачу ортопедичного відділення КНП «Чернігівська міська лікарня №2» Володимиру Фризу.

Відбулося це 7 листопада у приміщенні Чернігівської міської ради. Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Колишньому міському голові Владиславу Атрошенку вручили диплом та нагрудний знак «Почесний громадянин Чернігова», фото-1

«Я, звісно, вдячний виконувачу обов'язків міського голови Олександру Ломаку, я вдячний депутатському корпусу, всім чернігівцям, які повірили свого часу в місто Чернігів. В те, що місто може відновлюватися і може бути лідером серед обласних центрів України. І я впевнений, що спільними зусиллями ми ще повернемо місто на лідируючі позиції, як би це важко та фантастично не звучало. Я вдячний громаді і всім людям. Це нагорода громади», — прокоментував нагороду Атрошенко.

Нагадаємо, рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігова» колишньому міському голові Атрошенку депутати ухвалили 1 листопада під час сесії Чернігівської міської ради.

Одним питанням вони голосували за присвоєння почесного звання також і бійцям 1-ї танкової бригади Артуру Олефіренку, Миколі Стефураку, старшому сержанту ЗСУ Олексію Приходьку та завідувачу ортопедичного відділення КНП «Чернігівська міська лікарня №2» Володимиру Фризу.

Зокрема, 3 листопада Владислав Атрошенко надіслав заяву у фінуправління Чернігівської міськради, в якій він відмовився від грошової винагороди в розмірі 10 мінімальних заробітних плат (67 тисяч гривень, — ред.), яка надається разом з присвоєнням звання «Почесний громадянин Чернігова».


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW