Пліч-о-пліч: У селищі Архангельському на Херсонщині до Великої війни та окупації російськими загарбникам мешкали дві тисячі жителівПісля звільнення люди, які повернулись додому, були у розпачі, адже руйнування, завдані окупантами були дуже значними: для того, аби повернути життя у Архангельське, потрібно було перекривати дахи на будинках, встановлювати нові вікна і двері, підмуровувати стіни, а подекуди – будувати будинки просто з нуля.

Загарбники руйнували все навколо і тероризували місцевих, які тим часом не просто чекали звільнення, а й попри загрозу життю усіляко допомагали українським захисникам.

Про те, що довелося пережити, як врятувала життя новенька автівка, як «здавали» позиції ворога Збройним Силам України та як у цьому допомагали навіть домашні тварини, розповідає Валентина, жителька селища.

Її будинок неабияк постраждав від російських «прильотів»: зрешечений шифер на даху, вибиті шибки, потріскані стіни.

Тож пані Валентина із вдячністю відгукується про робітників з Тернопільської області, які в рамках програми «Пліч-о-пліч» взялися відбудувати її дім.

«Красоту зробили нам! Хлопці зранку може б ще поспали, а вони кожного для йшли до мене. І зробили дуже добре!», — тішиться жінка.

Тернопільщина, як і ще 11 регіонів України, взялася допомогти у відновленні 26 населених пунктів Херсонської області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії.

Пліч-о-пліч: У селищі Архангельському на Херсонщині до Великої війни та окупації російськими загарбникам мешкали дві тисячі жителів, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW