На Полтавщині домашні свині гинуть через африканську чуму: на інфіковані зони встановлять карантинВ яру неподалік від Мозоліївки Градизької селищної тергромади Кременчуцького району виявлено трупи домашніх свиней. Держпродспоживслужба Полтавщини підтвердила ДНК вірусу африканської чуми свиней. Через цю ситуацію встановлять відповідні карантинні обмеження.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

Фахівці ветеринарної медицини створили комісію для проведення епізоотичного обстеження та відбору біологічного матеріалу для дослідження цього випадку на африканську чуму свиней. Результати дослідження патологічного матеріалу підтвердили ДНК цього вірусу.

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області підготували проєкт рішення на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яке відбудеться 8-го листопада, з метою встановлення карантину на інфікованому об’єкті щодо африканської чуми свиней та оголошення неблагополучною територію земельної ділянки між населеними пунктами с. Мозоліївка та с. Пронозівка по цьому захворюванню.

Нагадаємо, що на Полтавщині виявили труп кабана, інфікованого чумою свиней.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW