У Первомайській СТГ збираються капітально відремонтувати будівлю селищної ради за 6,5 мільйонів гривеньУ Первомайській селищній територіальній громаді збираються провести капітальний ремонт Будівлі селищної ради за 6 мільйонів 511 тисяч 154 гривні. 

Про це свідчать дані системи ProZorro, повідомляє 0512.

Тендер був оголошений ще 3 листопада, а аукціон заплановано на 14 листопада.

Згідно з технічним завданням, підрядник має провести демонтаж пошкоджених елементів будівлі, відремонтувати покрівлю, встановити нові металопластикові вікна, провести капітальний ремонт будівлі, встановити нову електропроводку і т.д.

Провести капітальний ремонт будівлі підрядник має до 31 грудня 2024 року. Крім того, строк гарантії експлуатації реконструйованої будівлі має становити 10 років. 

У коментарі 0512, начальник Первомайської селищної військової адміністрації Максим Коровай розповів, що капітальний ремонт буде відбуватись здебільшого коштом донорів. 

- Близько 2-2,5 мільйони гривень ми використаємо з місцевого бюджету. Це кошти з державної дотації. Рік тому, після деокупації громади, ми зробили технічне обстеження будівлі, згідно з актом обстеження мінімальна сума для відновлення будівлі - це 6,5 мільйонів гривень. Зараз частина робітників адміністративної сфери перебуває у Миколаєві. Інша частина майже щоденно приймає людей у місцевому гуманітарному хабі. Наразі ми шукаємо донорів, щоб здійснити ремонт будівлі. Тут немає ніякої корупції, - сказав Максим Коровай. 

Нагадаємо, Первомайська селищна територіальна громада, що знаходиться за 40 кілометрів від Миколаєва, фактично кожного дня потрапляла під обстріли російських військових та частково пережила окупацію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW