Матір скандального Сергія Сивохо вразила вибором місця для поховання праху синаСергій Сивохо, який відомий своєю неоднозначною позицією стосовно війни в Україні, помер у Німеччині 17 жовтня. Зараз його матір розповіла про свої плани, де збирається поховати прах сина. 

Вибір жінки здивував - вона обрала тимчасово окупований Донецьк. 

Попри те, що у Донецьку вже спочивають батько, дідусь і бабусі Сергія, вибі подібного місця у розпал війни в Україні не може не дивувати. Наразі жінка у роздумах, наскільки правильною була ця ідея.

"Прах Сергія планую перевезти до Донецька. На центральному кладовищі у Донецьку похований його батько, дідусь та дві бабусі. Як ви вважаєте, хіба я не правильно роблю, що хочу, щоб він спочивав біля рідних?" – зі сльозами сказала жінка, пише "ТСН".

Дружина підтримала ідею свекрухи з похованням чоловіка на рідній землі поруч з близькими.

Наразі родина планує, як перевезти прах Сивохи до Донецька. Мати переконана, що їхнє повернення на батьківщину буде складним випробуванням. Втім, обіцяє, що зробить все належним чином. Друзі Сивохи також допоможуть з організацією.

"Як буду їхати назад – ще невідомо. Знаю лише, що учасники КВК – друзі сина – будуть передавати мене з рук у руки. Я все зроблю, як потрібно, не думайте – його друзі все необхідне вже готують. Не можу, так важко…", – ледь вимовила мати Сивохи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW