Продаж електроскутера виявився шахрайською схемою – на Житомирщині чоловік втратив 47 тисяч гривеньПоліцейські закликають громадян бути розсудливими під час купівлі товару в Інтернеті.

Днями до поліції звернувся 60-річний житель Звягеля із повідомленням про ошуканство. Він розповів, що в одній із соціальних мереж побачив оголошення про продаж електроскутера та вирішив його придбати. На жаль, надалі події розверталися за стандартною шахрайською схемою.

Чоловік зателефонував «продавцеві». Під час розмови незнайомець повідомив, що за товар необхідно сплатити одразу всю суму, тоді доставка буде безкоштовною. Покупець погодився та переказав на зазначений банківський рахунок майже 47 тисяч гривень, проте бажаного так і не отримав. А «підприємець» перестав відповідати на дзвінки.

За вказаним фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України, у рамках якого встановлюють причетних до злодіяння осіб.

Водночас правоохоронці радять:

  • під час купівлі онлайн завжди використовуйте післяплату, щоб унеможливити шанси шахраїв заволодіти вашими коштами;
  • здійснюйте покупки лише через перевірені веб-сайти та завжди ознайомлюйтеся з відгуками про них;
  • нікому не передавайте дані своєї банківської картки. Пам’ятайте, що навіть працівники банку ніколи не запитують таку інформацію.

Звягельський районний відділ поліції

Продаж електроскутера виявився шахрайською схемою – на Житомирщині чоловік втратив 47 тисяч гривень, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW