На Полтавщині поховають військового родом з Бахмута, який поліг у бою на ДонеччиніМолодший сержант Сергій Сидоренко поліг під час виконання бойового завдання в Бахмутському районі. 

Про загибель військового повідомили в Хорольській громаді 2 листопада.

Чоловік народився 28 жовтня 1986 року в Бахмуті. У війську служив начальником польової лазні взводу матеріального забезпечення танкового батальйону (в/ч А0989) 56-ої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади Збройних Сил України.

Військовий поліг 30 жовтня в районі н. п. Маркове. Поховають захисника на Полтавщині у селі Покровська Багачка. Там мешкає його батько, який евакуювався з Бахмуту в травні 2022 року.

«Російські окупанти зруйнували вщент рідне місто, тож Хорольщина з почестю приймає тіло полеглого Героя на вічний спочинок. Поховання відбудеться за місцем проживання рідного батька, який був вимушений евакуюватися з палаючого Бахмуту в травні минулого року та знайшов прихисток у с.Покровська Багачка», - йдеться в повідомленні

Траурна церемонія прощання відбудеться у суботу, 4 листопада, орієнтовно об 11:00 год., на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Поховають Героя на Алеї Слави міського центрального кладовища. 

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW