Переглядай відео та отримуй гроші: на Чернігівщині й досі вірять у «легкий заробіток в соцмережах»Нещодавно до поліції звернулися три ошуканих жителя області, які повірили в шахрайські схеми. Потерпілим  пропонували «переглядати фільми і заробляти», «просувати товари онлайн» та «прибуткові інвестиції». Але замість прибутку вони добровільно віддали свої чималі гроші.

Повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернігівській області

 Нещодавно до поліції звернулася 37-річна жителька Носівки, яка повідомила, що в соцмережі «Інстаграм» знайшла вакансію про «роботу з дому». Жінці запропонували зареєструватися на сайті і переглядати фільми, нібито для «підвищення рейтингу сайту». Згодом їй запропонували інвестувати власні кошти для зростання рейтингу. Вона погодилась та кількома платежами перераховувала на різні банківські рахунки гроші – загалом понад 90 тисяч гривень. Жодного заробітку потерпіла не отримала та звернулася до поліції.

Також до поліції звернувся 36-річний житель Новгород-Сіверщини, якому в соцмережі надійшла пропозиція швидко та легко заробити. Чоловіку запропонували «онлайн просування товарів на сайті». Потерпілий погодився викуповувати товари на різні суми нібито з подальшим поверненням коштів вже з нарахованим прибутком. Загалом чоловік перерахував на «викуп товарів» 22 тисяч гривень, однак прибутку так і не отримав.

Ще одна 34-річна жителька Чернігова постраждала від шахрайської схеми: жінка перерахувала невідомим 38 тисяч гривень під приводом онлайн заробітку. Потерпілій потрібно було ставити «лайки» під відео в «Тік-тоці». Жінка виконувала такі «завдання», після чого «менеджер» запропонував заробити більше. Чернігівка погодилася зробити інвестицію на понад 30 тисяч гривень, однак «вивести» віртуальні зароблені кошти не змогла.

Поліція закликає громадян: ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій «заробити». Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого заробітку.

Переглядай відео та отримуй гроші: на Чернігівщині й досі вірять у «легкий заробіток в соцмережах», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW