Слов'янських залізничників відзначили нагородамиНапередодні Дня залізничника на Донеччині нагородили співробітників регіональної філії «Донецька залізниця».

З нагоди професійного свята нагороди отримали співробітники різних підрозділів та підприємств регіональної філії «Донецька залізниця» з Краматорська, Лиману, Слов’янська, Покровська, Костянтинівки, Волновахи.Про це повідомляє Донецька обласна військова адміністрація. Також працівники залізниці отримали подяки та відзнаки від Сил логістики Збройних сил України, Лиманської військово-цивільної адміністрації та Луганської обласної військової адміністрації.
"Ви - залізні люди. Десятий рік ви стоїте на захисті логістичних шляхів України, займаєтесь евакуацію та працюєте, як би не було складно. Цей час був дуже тяжкий, особливо останні роки. Проте ви з гідністю, високим професіоналізмом та патріотизмом виконуєте свою роботу. Робите понад власних сил та йдете чітко за графіком. Вітаю вас з професійним святом та бажаю нам всім Перемоги», - звернувся до залізничників директор департаменту розвитку базових галузей промисловості Донецької ОВА Артем Литвинов.

Читайте: 

  • Відсьогодні деякі електрички зі Слов'янська та Краматорська курсуватимуть за новим розкладом
  • Укрзалізниця збільшила кількість поїздів із жіночим купе

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW