Загарбники ріжуть на брухт луганські шахти під прикриттям “консервації”, - голова ОВАНа тимчасово окупованій Луганщині окупанти знищують вугільну галузь. Шахти “консервують” та вирізають обладнання на брухт. 

Про це повідомив у Telegram начальник Луганської ОВА Артем Лисогор. За його словами, загарбники роблять усе можливе, щоб зупинити роботу шахт на Луганщині. Вони відключають їх від електроживлення, примусово мобілізують працівників і запроваджують інші заходи. Все це є частиною планів росії знищити вугільну галузь України.

“Шахти консервують, ніби на невизначений термін, а водночас вирізають на металобрухт. Цей процес вже розпочато на підприємствах «Червоний партизан», «Центросоюз» и «Харківська». Раніше росіяни їх визнали нерентабельними”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року окупанти на Луганщині підготували список шахт, які вони вважають нерентабельними. Шахтарям цих шахт було запропоновано знайти нову роботу. Одночасно окупанти примусово мобілізують шахтарів, що втратили роботу після закриття підприємств.

Ірина МостепанюкAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW