Міністерство оборони планує ремонтувати ТЦКМіністерство оборони розробило концепцію реформи ТЦК. Про це  пише Forbes. Які напрямки роботи ТЦК планують реформу?

У червні 2023 року в Міноборони розробили концепцію реформи ТЦК. «Ми найняли бізнес-аналітиків у червні, ще до скандалу з одеським військкомом, щоб створити концепцію реформи», – сказав Forbes один із колишніх топпосадовців Міноборони, який спілкувався на правах анонімності через сенситивність теми. Паралельно з ідеєю прийшла Мінцифри, яка хотіла розвʼязати свою задачу з мобілізацією операторів дронів для проєкту "Армія дронів", додав він. 

Концепцією реформи займалася попередня команда Міноборони. Результат їхньої роботи – презентація на 16 аркушів із детальними проблемами ТЦК і способом їх вирішення, яка є в розпорядженні Forbes.

Концепція реформи ТЦК передбачає зміни в способі обліку військовозобов’язаних, попередньому відборі військових, оповіщенні, призові за мобілізацією та ще чотирьох складових.

Критерії оцінки: захист прав і свобод у процесі мобілізації, справедливість, якість, кількість та протидія корупції. Зі зміною команди реформа продовжилася, сказав співробітник Міноборони на правах анонімності, який ознайомлений із темою, але не уповноважений коментувати її публічно.

У концепції реформи перераховуються проблеми із попереднім відбором військових – ручна обробка даних і формальні критерії. Автори пропонують автоматизувати відбір та створити систему рекрутингу. Останнє передбачає вебпортал з вакансіями та цивільні рекрутингові агенції з підбору. 

Анонсована Федоровим смарт-мобілізація перегукується з ідеями Міноборони щодо відбору військових.

"Смарт-мобілізація, яку заявив Федоров, це його ідея рекрутингу для операторів-дронів, – сказав колишній топпосадовець із Міноборони. – Реформа, яку веде Міноборони, набагато комплексніша і ширша". Просто Міноборони "гірше бігає" з презентаціями, додав він. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW