Перейменування Первомайська: на обговорення громадськості винесуть дві назви1 листопада відбулось чергове засідання постійно діючої комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Як повідомляє виконком Первомайської міськради, під час обговорення члени комісії розглянули всі матеріали, обговорити можливі варіанти, взявши до уваги історію рідного міста, його особливості і думку громади.

Так, було вирішено представити на розгляд громадськості два варіанти: Орлик та нову назву Богославськ, де кожна буква у назві відповідає трьом частинам міста, а також назвам річок. Відтак: Б - Богополь; О – Ольвіополь; Г – Голта; О – Орлик; С – Синюха; Л – гіЛея; В – місто на Воді; С – Синюха; К – Кодима.

Далі оголосять громадські обговорення.

- Вони будуть проведені через офіційні джерела Первомайської міської громади. Після чого відбудуться послідуючі етапи обговорення і засідання комісії з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки. Назва, що отримає найбільше схвалення серед мешканців Первомайської громади буде винесена на затвердження сесії міської ради. Варто розуміти, що перейменування відбудеться в будь-якому випадку, згідно законодавства. Але залежить лише від згуртованості самих мешканців, чи це буде дійсно назва, що обрана громадою, чи це буде найменування здійснене без участі жителів Первомайська,- говориться у повідомленні. 

Перейменування Первомайська: на обговорення громадськості винесуть дві назви , фото-1

Нагадаємо, що раніше у Первомайську розпочались громадські обговорення щодо перейменування міста. Тоді налічили п'ять варіантів зміни назви міста: Ольвіопіль, Богопіль, Голта, Ольвія  та Першотравенськ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW