Яскрава карта України почала «народилася» у лабораторії поверхневих, стічних та зворотніх вод «Житомирводоканалу»Всередині нас – джерело творчості, яке, синтезуючи зовнішні процеси, що відбуваються довкола нас, і наші внутрішні інтенції, дає явитися на світ чомусь красивому і неповторному.

Працівники водоканалу – це не лише професіонали своєї справи, а й талановиті особистості, які мають потребу до творчої самореалізації і присвячують вільний час творчості.

Ось ця яскрава карта України почала «народжуватися» у лабораторії поверхневих, стічних та зворотніх вод у перші дні війни. Про її сторення розповіли в КП «Житомирводоканал» міської ради.

Дівчата, які лишилися у місті ходили на роботу, аби продовжувати виконувати свої професійні обов’язки, а у обідню перерву гуртувалися довкола карти, складаючи клаптик до клаптика найрідніше місце на Землі.

Зізнаються, у перші місяці війни їм, як ніколи, хотілося відчувати присутність один одного, бо це додавало сил, віри і зменшувало амплітуду гірких дум та емоцій – виготовлення карти дозволяло не впасти духом.

Натхненником арт-терапевтичної ініціативи стала лаборантка ОСК – Світлана Гоша, яка завжди прикрашає часопростір, у якому живе та працює, і гуртує довкола себе тих, хто поруч, бо вірить, що краси багато не буває.

Яскрава карта України почала «народилася» у лабораторії поверхневих, стічних та зворотніх вод «Житомирводоканалу», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW