У Ніжині для школярів планують закупити навчальний комплекс з FPVВ Ніжині для однієї зі шкіл планують закупити навчально-тренувальний комплекс з FPV. Тендер на його закупівлю проводить управління освіти міськради. Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Як розповіла начальниця управління освіти Валентина Градобик, такий навчальний комплекс необхідний для проведення уроків допризовної підготовки.

«Відповідно до статті 9 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», допризовна підготовка включається до державного стандарту повної загальної середньої освіти, що реалізується у закладах середньої освіти 3-го ступеня. У нас школа, в яку закуповують цей комплекс планує стати ліцеєм, тобто закладом 3-го ступеня. Тому нами була і прийнята така концепція щодо розвитку цього закладу та закупівлі саме спеціалізованих предметів для того, щоб діти могли отримати якісну профільну освіту. І це одна із частин саме цієї нашої програми».

Начальниця управління освіти Ніжинської міськради Валентина Градобик, ФОТО: Фейсбук управління освіти Ніжинської міськради

Начальниця управління освіти Ніжинської міськради Валентина Градобик, ФОТО: Фейсбук управління освіти Ніжинської міськради

Очікувана вартість комплексу — понад 350 тисяч гривень.

«Ми сподіваємося, що буде більша кількість учасників і ми зможемо понизити цю ціну. В даний комплекс входить інтерактивна дошка, входить п'ять комп'ютерів вчительських та чотири дитячі комп'ютери, і входять тренувальні дрони. Це є у програмі захисту України, один із розділів, і це я ще раз наголошую, це для того, щоб наші молоді покоління вміло користуватися дронами, вміло користуватися технікою, задля того, щоб виховати дітей вже мотивованих до навчання необхідних компетентностей, а також для того, щоб вони розуміли, як можна захищати Україну», — каже Валентина Градобик.

Довідково.

FPV (first person view «вид від першої особи») — один із напрямів аматорського авіамоделізму, в якому пілот керує дроном, спостерігаючи зображення у спеціальних відеоокулярах або на моніторі.

Під час російського вторгнення в Україну FPV-дрони набули поширення як дрони-камікадзе, оснащені вибуховими бойовими частинами.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW