Підтримували військову агресію рф проти України: на Дніпропетровщині викрито чергових колаборантівСлужба безпеки України на Дніпропетровщині викрила чергових колаборантів на ворожій пропаганді. Співробітникам СБУ вдалось заблокували діяльність чергових ворожих агітаторів в регіоні.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на пресслужбу відомства. 

Так, викрито мешканця Кривого Рогу – фахівця у сфері енергозабезпечення, який займався антиукраїнською агітацією в інтернеті. Постійне спілкування з товаришами по військовій службі у радянські часи, громадянами рф, посилювало його проросійську позицію. Деструктивний контент він отримував у групах рашиської направленості, і розповсюджував їх на власній сторінці у соціальній мережі. Він заперечував збройну агресію рф проти України, підтримував курс політичного керівництва держави-агресора і глорифікував дії ворожої армії.

Ще один криворожанін, працівник одного з промислових гігантів регіону, захоплювався путінським режимом і просував антиукраїнські наративи. Через особистий акаунт в одній із соціальних мереж він підтримував військову агресію рф проти України і проведення ворогом так званої «спеціальної воєнної операції». Пости доповнював власними коментарями, де закликав скоритися «великій росії» і позбавитись «укронацистів» при владі. 

Також, колишня співробітниця однієї з міських рад Павлоградського району на власній сторінці в одній із соціальних мереж розповсюджувала проросійську пропаганду. Інформаційний контент містив публічні заклики до підтримки путінської політики і дискредитацію вищого керівництва країни та української армії. В постах жінка заперечувала здійснення збройної агресії рф проти України, активно просувала ідеї так званого «руського миру» і наголошувала на необхідності «викорінення бендерівців» в Україні.

Співробітники СБУ викрили кремлівських прибічників і припинили ворожу агітацію.

У ході проведення слідчих дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які агітатори використовували у протиправній діяльності.

Наразі, в рамках розпочатих кримінальних проваджень трьом російським прихильникам повідомлено про підозру за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Викриття та блокування протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області спільно зі слідчими Нацполіції за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW