Програма особистісного та професійного розвитку «Державотворець» стартувала на СумщиніПрограма особистісного та професійного розвитку «Державотворець» стартувала на Сумщині, фото-1

Захід організовано з метою підвищення мотивації молоді до участі у процесах державотворення та її залучення до прийняття управлінських рішень

Учасників цьогорічного «Державотворця» привітали заступник Міністра молоді та спорту України Владислав ЯЦУК та начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

«Публічна служба сьогодні потребує активних та мотивованих кадрів, які об’єднані спільною метою і прагненням до розвитку держави та позитивних змін. З цією метою в Україні напрацьовуються прозорі та відкриті програми для проходження стажування молоді в органах влади – щоб майбутні управлінці та урядовці мали змогу побачити «зсередини» весь процес державного управління та державотворення», – наголосив у вітальному слові заступник міністра.

Як позитив, він відмітив той факт, що програма особистісного та професійного розвитку «Державотворець» на Сумщині стала першим регіональним заходом, який наразі проводиться у державі після загальнонаціонального старту у 2018 році. Ініціативу та відповідний проект громадської організації «Ліга змін» було підтримано Сумською обласною військової адміністрацією .

Потужний потенціал молоді Сумщини, її зацікавленість та небайдужість до майбутнього країни відзначив також очільник області Володимир АРТЮХ.

«Ваше бажання бути корисними Україні та брати на себе відповідальність, особливо у надскладні часи випробувань війною, вражає. Переконаний, що спільно з вами ми реалізуємо безліч цікавих ініціатив та проектів, спрямованих на розвиток держави, області, їх захисту та для майбутньої перемоги», – звернувся до учасників програми Володимир Артюх.

Програма «Державотворець» розрахована на 7 днів. Її учасниками стали понад 20 представників з різних куточків Сумщини, котрі подавали конкурсні заявки та пройшли відповідний відбір. Упродовж цього часу присутні долучаться до вивчення процесів реформування та творення держави, розвиватимуть навички відповідального лідерства. Особливістю нинішнього року є те, що акцент у програмі буде зроблено на проєктонаписання молодими людьми та залучення до процесу представників міжнародних донорів.

Серед спікерів програми – державні управлінці різних рівнів, громадські діячі, активісти, представники бізнес-спільноти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW