Єврокомісія 8 листопада може схвалити початок переговорів з Україною щодо вступу до ЄС — PoliticoУ середу, 8 листопада, Єврокомісія опублікує свій звіт про прогрес України та інших країн, які прагнуть вступити до ЄС. У документі буде рекомендація почати переговори про вступ України та Молдови до ЄС.

Про це повідомляє NV з посиланням на Politico.

У документі, як повідомили офіційні особи та дипломати ЄС, Брюссель рекомендуватиме розпочати переговори про вступ до ЄС з Україною та Молдовою, але за умови «технічних» застережень.

Зокрема, країнам необхідно домогтися більшого прогресу, починаючи від створення надійної та незалежної судової системи і закінчуючи захистом прав меншин і впровадженням антикорупційних заходів.

«Це будуть не дрібні, а великі застереження», — попередив французький чиновник.

Раніше журналіст Рікард Йозвяк заявляв, що глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн може приїхати в Україну на початку листопада.

Він наголосив, що вона не ухвалила б рішення їхати до Києва майже в той самий час, коли заплановано публікацію звітів Комісії про розширення, «якби в неї не було хороших новин».

26 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна «практично» реалізувала всі сім рекомендацій Єврокомісії та розраховує на рішення про початок переговорів щодо вступу до Євросоюзу.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW