У Львові громаді повернули землю, захоплену раніше підприємцем, - ФОТОЩе у листопаді 2021 року самоврядний контроль зафіксував порушення земельного законодавства, а саме – самовільне захоплення ділянки.

Про це повідомляє Департамент містобудування ЛМР.

"Хто це зробив, довго шукати не довелося – особа, що орендувала ділянку поруч. Тільки-от площа орендованої землі під парковку – 0,24 сотки. А комунальної землі «прихопили» 20 соток. І не просто «прихопили», а ще й активно впровадили тут бізнес – облаштували продаж автомобілів (фото 1, 2, 3). Звичайно, не сплачуючи за це в міський бюджет ні копійки", - йдеться у повідомленні.

У департаменті зазначили, що в 2021 році поліція не вбачала у цьому криміналу. Тому місто в 2023-му зафіксувало повторне самозахоплення ділянки тим же орендарем сусідньої ділянки. Щойно це сталося, орендар відмовився і від меншої ділянки поруч – розірвав договір на користування землею. Проте більшою ділянкою поряд (з автопродажем) тим часом продовжує користуватися. І лише коли Нацполіція починає кримінальне провадження за ознаками ч 2. Ст 197-1 КК України, автопродаж із захопленої ділянки нарешті «з’їжджає» (фото 4).

Читайте також: Фейкове працевлаштування за кордоном: у Львові викрили шахрая.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW