На Криворіжжі посилено контроль заходів безпеки в умовах воєнного стануРозпорядженням начальника Криворізької районної військової адміністрації було посилено контроль заходів безпеки в умовах воєнного стану.

Про це повідомив начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко. 

"Шановні мешканці і мешканки всіх 15 громад Криворізького району, включно з містом Кривий Ріг! На превеликий жаль, на другому році жорстокої війни, яку розв'язала росія та на території України все ще є окремі люди та організації, підприємці, які нехтують загальними правилами і вимогами щодо безпеки всередині населених пунктів району. Після настання комендантської години вони влаштовують гучні вечірки, проводять масові заходи чи провадять підприємницьку діяльність. Вважаю, що в країні, яка перебуває у стані війни, такі дії неприпустимі", - зазначив Євген Ситниченко. 

В зв'язку з цим, розпорядженням начальника Криворізької районної військової адміністрації було посилено контроль заходів безпеки в умовах воєнного стану, а саме: на період дїі комендантської години заборонено проведення розважальних та благодійних заходів, робота закладів харчування, розважальних закладів.

Час комендантської години залишається незмінним - з 23:00 до 05:00. З розпорядженням можна ознайомитися на офіційному сайті Криворізької районної військової адміністрації.

"Вірю в сумлінність та відповідальність кожного і кожної. Впевнений, що єдино, з вірою у Збройні Сили України та нашого Президента, ми здолаємо рашистське зло, і перемога буде за нами в 300%. Слава Україні!" , - додав начальник Криворізької РВА.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW