На дорогах Чернігівщини відновили габаритно-ваговий контрольЗ жовтня працівники Чернігівського відділу Укртрансбезпеки знову почали фіксувати порушення габаритно-вагових норм. До слова, майже одразу був виявлений факт перевищення допустимої ваги на 20%.

Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

На дорогах Чернігівщини відновили габаритно-ваговий контроль, фото-1

Зазначається, що з початку повномасштабного вторгнення діяльність у цьому напрямку в області не здійснювалась, оскільки багато пунктів габаритно-вагового контролю були суттєво пошкоджені під час активних бойових дій на території області.

Нагадаємо, за порушення габаритно-вагових норм згідно чинного законодавства передбачається накладення штрафу, а саме:

  • від 5 % до 10 % - 8 500 грн;
  • від 10 % до 20 % - 17 000 грн;
  • від 20% до 30 % - 34 000 грн;
  • більше 30 % встановленої норми - 51 000 грн.

Крім того, фахівці Чернігівського відділу Укртрансбезпеки проводять документальні перевірки вантажних та пасажирських перевезень в області. Так, з початку року було складено 1666 актів про порушення на вантажні транспортні засоби та 752 – на пасажирські. Загальна сума застосованих адміністративно-господарських штрафів склала понад 21 млн гривень.

Контроль за перевантаженим транспортом дозволить зберегти дороги Чернігівщини від передчасного руйнування та підвищити безпеку всіх учасників дорожнього руху.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW