Благодійність, оптимізація транспорту та відновлення "Полум'яних зорь": мер Кам'янського зустрівся з представниками ДДТУУчора, 31 жовтня, мер Кам'янського зустрівся з ректором та представниками молодіжного студентського парламенту Дніпровського державного технічного університету. Під час заходу обговорили багато питань, які стосувалися взаємодії міста з навчальним закладом.

Серед основних:

  • залучення студентів до загальноміських екологічних та благодійних акцій, в тому числі спрямованих на підтримку ЗСУ;
  • оптимізація роботи громадського транспорту та посилення маршрутів, які курсують в напрямку ДДТУ, особливо в годину пік;
  • допомога в облаштуванні та використанні спортивної бази ДДТУ для проведення міських чи обласних змагань та багато іншого.

Також під час зустрічі оглянули колишній молодіжний клуб «Полум’яні зорі», який не функціонує більше 10 років. Міський голова пообіцяв допомогти із залученням спонсорських коштів для відновлення будівлі. За задумом студентів, приміщення стане своєрідним осередком для всієї студентської спільноти міста, де молодь зможе проводити різноманітні пізнавальні заходи, займатися волонтерською діяльністю тощо.

Дякую ректору, голові та представникам студентського парламенту за дружній діалог, відкритість, активну життєву позицію та патріотизм. Працюємо, допомагаємо нашим захисникам та віримо в Перемогу України! - написав Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW